Etkinlikler ve Duyurular
2011 Üniversite Giriş Sınav Sonuçları

2011 Üniversite Giriş Sınav Sonuçları2011 Üniversite Giriş Sınavında %100 Başarı

Mezunlarımızın %75'i ilk 3 terichlerine yerleşmiştir.

Devamı...
 
UÖMO'da Baby / School Symphony ile Klasik Müzik Eğitimi Başlıyor.

UÖMO’da Baby / School Symphony ile Klasik  Müzik Eğitimi Başlıyor. "Baby / School Symphony" Programı İle Çocuklarımız "Ravelin Bolerosu", "Sihirli Flüt", "Mozart'ın Operası" gibi klasik eserlerin hikayelerini eğlenerek öğrenecek, orkestral enstrümanlarına dokunarak, çalma fırsatını bulacaklar.

Devamı...
 
2011 Albert Levi Ödülleri sahiplerini buldu

Albert Levi Başarı Ödülleri

LİSE ÖDÜLLERİ

ADI SOYADI

HAZIRLIK

BİRİNCİSİ

Izer Pinto

İKİNCİSİ

Eslin Benhabip

ÜÇÜNCÜSÜ

Reysi Sabah

LİSE 1

BİRİNCİSİ

Karen Alaluf

İKİNCİSİ

Gila Ancel

ÜÇÜNCÜSÜ

Ekin Gidon

LİSE 2

BİRİNCİSİ

Rakel Dilsen

İKİNCİSİ

Delya Tavasi

ÜÇÜNCÜSÜ

Selin Desaban

LİSE 3

BİRİNCİSİ

Rifat Kandiyoti

İKİNCİSİ

Serhan Delareyna

ÜÇÜNCÜSÜ

Eran Tiza

LİSE 4

BİRİNCİSİ

Esra Levi

İKİNCİSİ

Rakel Silvilya

ÜÇÜNCÜSÜ

Belin Eskinazi

ZÜMRE

Turkçe Sosyal

Alvi Abuvaf

Fen-Mat

Sami Morhayim

Yabancı Dil

Talia Molina

Uygulamalı Dersler

Yusuf Esim

OKUL ÖZEL ÖDÜLÜ

Müge Cemel

 

9-10-11-12. sınıf ortalamalarına göre:

  • Lise Birincisi: Estreya Esra Levi
  • İkincisi: Belin Eskinazi
  • Üçüncüsü: Esin D. Habif

 

İLKÖĞRETİM ÖDÜLLERİ

 ADI SOYADI

4.SINIF

BİRİNCİSİ

Mark Musa Mitrani

İKİNCİSİ

Pia Kasavi

ÜÇÜNCÜSÜ

Alisa Seneor

5.SINIF

BİRİNCİSİ

Vedya Eskenazi

İKİNCİSİ

Eran Kan

ÜÇÜNCÜSÜ

Izak Haleve

6.SINIF

BİRİNCİSİ

Treysi Tekok

İKİNCİSİ

Belisa Barakas

ÜÇÜNCÜSÜ

Rafi Birmizrahi

7.SINIF

BİRİNCİSİ

Moşe Mizrahi

İKİNCİSİ

Yagmur Reysi Kerse

ÜÇÜNCÜSÜ

Melis Malki

8 .SINIF

BİRİNCİSİ

Verda Seneor

İKİNCİSİ

Yasemin Yahni

ÜÇÜNCÜSÜ

Michael Ilyas Adut

ZÜMRE

SÖZEL

Melisa Gork

SAYISAL

Cenk Beharti

DIL

Betsi Gorusuk

SOSYAL ETKİNLİK

Rahel Keli Kalaora

OKUL ÖDÜLÜ

Roysi Rubin

 
2011 İzi Erbeş Ödülleri sahiplerini buldu

İzi Erbeş Kültür Ve Sanat Etkinlikleri

Lise

Resim

Birinci: Milen YEŞİLBAHAR

Birinci: Nitshona SAPORTA

İkinci: Deniz BENSUSAN

İkinci: Cesi KOYUNCU

Üçüncü: Heymi YANAR

Üçüncü: Valeri KOHEN

Mansiyon: Yigal Gabi LEVİ

Mansiyon: İzel S.Mori

Jüri Özel Ödülü: İzzet ESKİNAZİ

Kompozisyon

Birinci: Suzi ASA

İkinci: Talia MOLİNA

Üçüncü: Sarita HASAN

Jüri Özel Ödülü: Reysi HALEVE

Mansiyon: Beril RODİKLİ

Şiir

Birinci: Esli TOLEDO

İkinci: Liora DOENYAS

Üçüncü: Rıfat KANDİYOTİ

Jüri Özel Ödülü: Heymi YANAR

Mansiyon: Cenk BONFİL

İlköğretim

Resim

1. KATEGORİ (1., 2., 3. SINIFLAR)

Esin HALİLA

4B

Birinci

Lara KÖHEN

4A

İkinci

Alida KOHEN

1A

Üçüncü

Mert  PAÇACI

2B

Mansiyon

Tutku TORUN

4A

Mansiyon

Lelya PERES

4B

Mansiyon

Nesi MENDA

3B

Jüri Özel Ödülü

Nicole FERMAN

3C

Jüri Özel Ödülü

2. KATEGORİ (5., 6., 7., 8. SINIFLAR)

Mert İPEKOĞLU

8B

Birinci

Ceysi BEHAR

7A

Birinci

Melis MALKİ

7B

İkinci

Ethel TAVAŞİ

5B

İkinci

Carla M.ACAR

8B

Üçüncü

Yağmur Reysi KERSE

7B

Üçüncü

Seren KASPİ

8A

Mansiyon

Albert YERUŞALİM

5A

Mansiyon

Melani FRANCİ

5A

Mansiyon

Tal Armand ABRAVANEL

8B

Jüri Özel Ödülü

Serra KORİ

8A

Jüri Özel Ödülü

 

 
LYS Sonuçları Açıklandı.

LYS Sonuçları Açıklandı.Üniversite Giriş Puanları Açıklandı

13 Öğrencimiz Türkiye derecesi yaptı.

Devamı...
 
<< İlk < Önceki 11 12 13 14 15 Sonraki > Son >>

Sonuç 141 - 145 (Toplam 145)
Disual Digital Visuals