Etkinlikler ve Duyurular
DI Takımımız Smiley Sisters'ı kutluyoruz...
smiley_sisters.jpg UÖMO 4.sınıf öğrencilerinden oluşan Smiley Sisters Destination Imagination Takımı İstanbul Avrupa Yakası Bölgesel Turnuvası'nda kendi yaş grubu ve alanında birinci oldu. Eğitim Dönemi'nin başından itibaren öğrencileriyle yoğun bir çalışma temposu içinde olduklarını belirten UÖMO İlkokul sınıf öğretmenleri aynı zamanda DI Proje Danışmanları Selen Yıldırım, Melis Banu Yağız "Destination Imagination öğrencilerin yaratıcılık yeteneğini, becerilerini ve risk alma potansiyellerini geliştirmesine olanak sağlayan bir yarışma ilk defa bu yıl kendi yaş gurupları içerisinde yarışmaya katılan 4.sınıf DI Takımımızın elde ettikleri başarı bizi çok heyecanlandırdı" dedi.
 
UÖMO Anne & Baba Okulu 4. dönem öğrencilerini mezun etti.

  anne_baba_okulu_4.jpg anne_baba_okulu_5.jpg

5 hafta boyunca Ekipnormarazon uzman psikologlarının seminerlerine katılan 4. dönem UÖMO Anne & Baba Okulu mezunlarını kutluyoruz.

 
8 üniversite temsilcisi, 37 uzman konuk "MESLEKLER GÜNÜ"nde lise öğrencilerimizle buluştu...

meslekler_gunu_4.jpg meslekler_gunu_6.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

26 mezun, Gazeteci Gila Benmayor, Diyetisyen Bengül Akgün, Girişimcilik Ödülü sahibi İzzet Pinto Meslekler Günü'nde, UÖML öğrencilerine deneyimlerini aktardı. Etkinliğe katılan Sabancı, Koç, Bahçeşehir, Yeditepe, Bilgi, Işık, Kadir Has, Özyeğin Üniversiteleri'nin temsilcileri - öğrencileri üniversitelerin bölümleri hakkında bilgilendirdi.

 
İspany'dan üniversite temsilcileri okulumuzu ziyaret etti.

  ispanya_uni_2.jpg ispanya_uni.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

İspanya'nın seçkin üniversiteleri'nden Universidad Carlos de Madrid, Universitat Autonoma de Barcelona, Universidad Autonoma De Madrid temsilcilerini bugün okulumuzda ağırladık. Üniversite temsilcileri, öğrencilerimizi üniversiteleri ve kabul şartları hakkında bilgilendirdi.

 

 

 

 

 

 

 
700'den fazla gönüllü Mitzvah Day'de bu yıl yine fark yarattı.
Londra'da başlayan ve son 4 yıldır Avrupa, Amerika ve Türkiye'deki 30.000'e yakın gönüllünün aynı gün el ele vererek çalıştıkları Mitzvah Day'in ortak dili dostluk, umut ve sevgiydi. Lise öğrencilerimiz liderliğinde Türkiye ayağının gerçekleştiği Mitzvah Day'e İstanbul ve İzmir'den 24 kurum katıldı.

mitzvah_day_2013_1.jpg

mitzvah_day_2013_2.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

mitzvah_day_2013_3.jpg

 
<< İlk < Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sonraki > Son >>

Sonuç 31 - 40 (Toplam 145)
Disual Digital Visuals