Etkinlikler ve Duyurular
Prag gezisi ile European Jewish Communities Friendship projesinin ilk ayağını tamamladık.
Öğrencilerimiz Lauder School of Prague Jewish Community  School öğrencileri ile kültürel çalışmalar yaptılar.
Gezide, Avrupa’nın en eski Yahudi yerleşimlerinden biri olan Prag Yahudi mahallesinde bulunan Maisel, Pinkas Sinagoglarını, cemaat kurumlarını, tarihi yerleri gezdiler. Projenin İstanbul ayağı hazırlık çalışmalarına başlandı.
prag_2013.jpg
 
8 gündür hanuka 8 neşeli gün
197 çocuk anne ve babasıyla  “Hisseli Hanuka Kumpanyası” temalı partimize katıldı.
Hanuka temalı eğlenceli etkinliklerin ardında Amram Oditoryumu’nda laser show eşliğinde hanuka   hikayesini çocuklar kahkahalar ve alkışlar eşliğinde izledi. Anaokulu öğrencileri miz İzzet Bana eşliğinde   “Sekiz gündür hanuka, sekiz neşeli gün…” gibi birbirinden güzel İspanyolca ve İbranice hanuka şarkıları seslendirdi..


golf.jpg
 
Mutluluk Kapısı, Şenlikler Şehri Edirne'yi lise öğrencilerimiz ziyaret etti.

Lise Öğrencilerimiz, Roma ve Bizans devletleri ile Devlet-i Osmaniye döneminde farklı kültürlere tanıklık etmiş, pek çok savaşlar görmüş, acılar yaşamış, mimari açıdan en zengin şehirlerimizden Edirne’yi gezdi.Gezide l.Balkan Savaşı Müzesi, Şifahane ve Edirne Sinagogu’nu ziyaret ettiler. Geziyi, çektikleri fotoğraflarla belgelediler.

  edirne.jpg

 
100. Yıl Logo Tasarım yarışması sonuçları

100. Yıl Logo Tasarım yarışması sonuçları

Jüri üyelerimizin bazılarının yurtdışında olmaları sebebi ile yarışma sonuçları 31.12.2013 tarihinde web sitemizde yayınlanacaktır.

 
Ben Büyüdüm partimizde 0 - 1 yaş aralığındaki minikleri anaokulumuzda ağırladık

  benb3_medium.jpg benb2_medium.jpg benb1_medium.jpg Pazar günü Ben Büyüdüm partimize katılan 2012-2013 doğumlu minikler, anne ve babalarıyla birlikte eğlenceli etkinlikler yaptılar, çeşitli hayvanlarla tanıştılar ve yeni arkadaşlarıyla buluşmanın heyecanını yaşadılar...

 

 
<< İlk < Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sonraki > Son >>

Sonuç 41 - 50 (Toplam 145)
Disual Digital Visuals