Etkinlikler ve Duyurular
Gelenek devam ediyor...

 58 ülkeden 768 projenin yarıştığı 2013 GENIUS OLİMPİYATLARI'nda lise öğrencilerimiz Vedat Levi - Treysi Aşkın GÜMÜŞ MADALYA, Eli Levi - Mert Vasit BRONZ MADALYA kazandılar.

" For A Sustainable World Natural Hybrid Solar Piezo Kinetic Charging Device" ve "Cold Side Of The Sun, Solar Cooler"projeleriyle  yarışan ve okulumuzu bu yıl da gururlandıran öğrencilerimizi kutluyor, Danışman Öğretmenimiz Talha Kılıç'a  teşekkür ediyoruz.

genus_afi_son.jpg

 

 
Bir Film Amacına Ulaştığında...

mstefa.jpg Okulumuzda gösterilen Müsteşfa (Kızılay'ın Sudan Darfur'da kurduğu ve yıllarca hastalarına ücretsiz hizmet verdiği bir sahra hastanesinde çetiği belgesel) filminin ardından Yönetmen Armağan Pekkaya Kızılzay Dergisi'ndeöğrencilerimize ve sosyal sorumluluk projemizin başarısına yer vermiştir.

http://www.kizilay.org.tr/kurumsal/dergi/s15-Bahar-2013/index.html

 
Albert Levi Ödülleri sahiplerini buldu!

Her yıl olduğu gibi bu yıl da okulun kapanış günü Albert Levi Ödülleri sahiplerini buldu.

albert_levi2.jpg

albert_levi1.jpg

 
"European Jewish Communities Friendship Projesi" kapsamında öğrencilerimiz Roma'ya gittiler.

"European Jewish Communities Friendship Projesi" kapsamında ortaokul öğrencilerimiz Roma'da Angelo Sacerdoti Okulu'nu ziyaret etti. Lauder Schools of Jewish Prague Community öğrencilerini de ülkemizde ağırladığımız bu projede öğrenciler, farklı kültürleri ve Yahudi cemaatlerini tanıma fırsatını buldular.

european.jpg

 
<< İlk < Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sonraki > Son >>

Sonuç 51 - 60 (Toplam 145)
Disual Digital Visuals