Yönetim Kadrosu

Anaokulu Müdürü - Emel LEVİ

Okula başlamak kimileri için çok keyifli bir dönemin başlangıcı iken, kimileri için ayrılık süreci anlamına gelir. Biliyoruz ki ilk ayrılıklar genellikle sancılı olur. Okula başlarken de böyle bir süreç yaşanır. Böylece çocuklarımızın bu günleri atlatmalarında en büyük yardımcıları olan uzman kadromuz devreye girer. Birlikte oyun oynarken, arkadaşı elinden oyuncağını aldığında, annesini özlediğinde, canı yandığında, çocuklarımız bilir ki öğretmeni her an yanı başındadır.

Biliyoruz ki, karşılıksız olarak sevildiğini gören, kendini seven, başkalarını da sevmeyi öğrenir; kabul ve saygı gören, özsaygısı olan, karşısındakine de saygı göstermeyi öğrenir; soru sorduğunda cevap alan araştırmayı öğrenir; farklı ortamlarda değişik malzemelerle çalışanın da yaratıcılığı desteklenir.

Bizler de bu ortamı çocuklarımız için hazırlıyoruz.

Bir binanın ayakta durması için temelinin çok güçlü olması gerektiğini hepimiz çok iyi biliyoruz. Çocuklarımızın temellerinin çok güçlü olması için çocuk, aile ve okul işbirliğine inanıyoruz.

Çocuklarımızı, yetenek ve ilgileri doğrultusunda, eğitim ve öğretimin de desteğiyle, araştıran, soru soran, bilgi transferi yapabilen, yaratıcı, kimliğinin bilincinde olan bireyler olarak hep daha ileriye götürmeyi hedefliyor; ana kucağının sıcaklığından, okulumuza ilk adımlarını atan yavrularımızı sevgiyle kucaklıyoruz.


Müdür Yardımcısı - Suzan ELHADEF

Müdür Asistanı - Aysun Dilek DEMİR

Danışma-Santral - Funda ÜSTÜNTAŞ

Muhasebe -  Arzu AKAL, Meral DALKILIÇ, Didem ERDEMLİ

Halkla İlişkiler - Greta MİZRAHİ, Reysi DENAHMİYAS

Revir - Özge COŞKUN

Hizmet Alınan Birimler

 
< Önceki   Sonraki >
Disual Digital Visuals